Nówka Sztuka

Targi

  • Daty: 12.11 – 13.11.2022
  • Miejsce: online, Pałac Ogińskich i Potulickich w Krakowie, ul. Piłsudskiego 4
  • Partnerzy targów: Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Fundacja State of Poland, Litograf Studio
  • Organizator targów: Fundacja Wydziału Sztuki, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

 

Targi to dwudniowe święto artystów, kolekcjonerów, poszukiwaczy talentów oraz miłośników młodej polskiej sztuki i designu. W jednym miejscu, wielu twórców. Plakat, grafika, malarstwo, ilustracja, książka, fotografia, design, rzeźba – do kupienia prosto od artystów.


To połączenie części wystawienniczej z programem edukacyjnym, wspierającym rozwój kariery młodych talentów.

Na Targi Artystów i Dizajnerów Nówka Sztuka zapraszamy Wszystkich:

-> Miłośników sztuki i dizajnu, poszukiwaczy inspiracji i oryginalnych prezentów.
Jeśli lubicie być na bieżąco z trendami i dizajnerskimi nowościami. Cenicie bezpośredni kontakt z artystami. Chcecie zainwestować w sztukę, ale nie wiecie jak zacząć. Pragniecie obdarować bliskich ciekawym prezentem lub samemu sobie taki sprawić.
Przyjdźcie na targi artystów i dizajnerów i wybierajcie spośród unikatowych i wyselekcjonowanych przez specjalistów prac, których nie znajdziecie nigdzie indziej. To może być początek Waszej kolekcji!

-> Kolekcjonerów, wydawców, przedstawicieli biznesu i branż kreatywnych.
Nówka Sztuka to dobra okazja do spotkań z twórcami, ciekawych rozmów, zakupu prac bez prowizji. To także możliwość nawiązania współpracy z młodymi, wchodzącymi na rynek artystami i designerami oraz szansa na wspólne projekty. Zetknięcie z publicznością, ekspertami i artystami spoza swojej lokalnej grupy, pozwala na międzyśrodowiskową wymianę doświadczeń.

-> Twórcy i projektanci stwórzcie z nami święto sztuki, jakiego jeszcze nie było! Pokażcie swoje prace: plakaty, grafikę, obrazy, ilustracje, książki, fotografie, biżuterię, meble, rzeźby. #nowkasztuka to okazja do wypromowania swojej twórczości, nawiązania kontaktów z kolekcjonerami, zaprezentowania się przed otwarta i wrażliwą publicznością.

Partnerzy wydarzenia

Open Eyes Festival 2022

Zobacz inne wydarzenia

Aneksy Kultury

17.11.2022-18.11.2022

Zobacz więcej

Stańczyk. Mural Kamila Kuzko.

21.11.2022

Zobacz więcej

„i milczeć i śpiewać…”

22.11.2022

Zobacz więcej