Intermedia.exe

Intermedia.exe to cykl wydarzeń, który w szkatułkowym formacie reprezentuje Wydział Intermediów jako dynamiczną hybrydę tego, co medialne, performatywne, narracyjne, polityczne i estetyczne. W kilku lokalizacjach w mieście oraz w sieci realizujemy działania i procesy badawczo-warsztatowe dotyczące tego, co w postpandemicznej rzeczywistości sztuki i jej dystrybucji uważamy za najważniejsze. 

Zapewniamy przestrzeń do dyskusji o kondycji człowieka, sztuki, relacji społecznych. Spotykamy się z odbiorcami i rozmawiamy o rzeczach ważnych dla młodego pokolenia artystów, ale także istotnych w ogóle we współczesnym społeczeństwie. 

Łączymy przestrzenie publiczne, mobilne, sieciowe i instytucjonalne za pomocą dostępnych mediów i twórczej aktywności w sieciowy proces artystyczny. Angażujemy osoby studiujące i wykładające, gości i gościnie, nie-ludzi, maszyny, dane, sygnały audiowizualne, słowa, AI… 

Proponujemy debaty, koncerty, działania w przestrzeni miasta, aukcje w sieci, podcasty, wykłady, performanse, art-trucki, farmienie i nieustający streaming.

Open Eyes Festival 2022

Zobacz inne wydarzenia

Open Screen. 

15.11.2021-21.11.2021

Zobacz więcej

Aneksy kultury vol. 2

15.11.2021-16.11.2021

Zobacz więcej

Hirundo Maris

16.11.2021

Zobacz więcej